Виїзний сервіс з перевірки та заміни акумуляторної батареї

       


У випадку необхідності "АвтоАльянс-Ю.Р.К." надає послугу виїзного сервісу авто акумуляторів.

У послугу входить:

-попередня консультація спеціаліста по підбору нового акумулятора

-діагностика старого акумулятора

-допомога при запуску ( прикурювання)

-встановлення підмінного акумулятора

-продаж нової батареї

-заміна і підключення нової батареї

(складна заміна, з демонтажем блоку запобіжників , сидінь чи бамперів на виїзді не відбувається)


Вартість послуги:

Виїзд спеціаліста в межах Львова (кільцева дорога) 35грн/1км (мінімум 200 грн) звичайний,+ 200 грн за терміновість

Замовлення послуги за тел.: 0 800 300 884

Послуга надається з 9:00 до 17:00 або за домовленістю


Найрозповсюдженіші запитання по виїзному обслуговуванню


Чому послуга доставки є платною?
- У нашому магазині Ви можете придбати акумуляторні батареї за традиційно одними із найнижчих в регіоні цінами. В даному випадку Ви окремо платите за виїзд кваліфікованого спеціаліста, який на місці може провести діагностику старої батареї, у випадку необхідності замінити її на нову і провести перевірку справності роботи електрообладнання, що відповідає за роботу акумулятора. У підсумку Ви отримуєте низьку ціну на новий акумулятор, економите свій час, гроші на паливо, а також повний пакет послуг, який ми надаємо при покупці і заміні батареї.


Що, якщо я не впевнений в тому, що мій старий акумулятор несправний?

  -Ви можете замовити послугу Виїзного сервісу з перевірки та заміни акумуляторної батареї і наш спеціаліст на місці визначить, чи справний Ваш старий акумулятор, чи причина в іншому. Також у випадку необхідності він допоможе завести ваш автомобіль(прикурити), щоб ви змогли звернутися на сервіс для подальшого пошуку несправності.

   

Чи    даєте ви гарантію на акумулятори?     

   - Так, придбавши акумулятор в нашому магазині або за допомогою виїзного сервісу ви отримуєте однакову гарантію.


Як мені вибрати акумулятор на автомобіль? 

   -Ви можете залишити заявку на сайті,  або звернутися за телефоном, менеджер надасть інформацію стосовно типу батареї, яка підходить на Ваш автомобіль (можливо потрібно буде скинути фото старого акумулятора,через не завжди коректне відображення в каталогах), а також запропонує декілька оптимальних варіантів. При бажанні Ви можете    ознайомитися з ними на нашому сайті і зробити свій власний вибір, або довіритися нам.


В інтернеті я бачив дешевшу ціну на аналогічний товар

-Замовляючи акумулятор через поштову службу доставки, ви ризикуєте отримати неякісний товар. Найбільш розповсюджені варіанти це - фальсифікат ( на дешеву батарею клеять етикетку дорогого бренду), а також стара дата виготовлення. Крім того в новій батареї можливий заводський дефект, який ви не виявите, поки не встановите акумулятор на свій автомобіль. Купуючи батарею у нашому магазині або за допомогою Виїздного сервісу ви отримуєте низьку ціну і гарантовано уникаєте подібних неприємностей.


Чому у Вашому асортименті немає певного бренду?

- За 25 років роботи ми перепробували практично всі акумулятори, які були і є присутні на ринку. Ми можемо обгрунтовано сказати, чому ми продаємо ті акумулятори, які є в нашому асортименті. Якщо Ви шукаєте батарею певного бренду, а у нас її немає, значить у нас є те ж саме під іншою назвою, або просто ми вважаємо, що вона має недостатнє співвідношення ціна/якість. 


Чи даєте ви знижку при здачі старого акумулятора

- Так, ми першими у Львові започаткували послугу викупу Вашої старої батареї.  Знижка в такому випадку може сягати до 30% .  


Звертайтеся, завжди раді Вам допомогти:

інтернет-магазин: https://urk.ua

фізична адреса магазину: м. Львів, вул. Зелена, 105 а

Торгово-сервісний центр "АвтоАльянс-Ю.Р.К."

т. 0800300884 (безкоштовно)

📝