Запис на підбір фарби

Ми зателефонуємо Вам після оформлення заявки

0 800 300 884


 avtomalyarka@urk.ua

вул. Б. Хмельницького, 228

Подати заявку на підбір фарби до автомобіля

Лабораторія комп’ютерного підбору фарб у Львові: якісні рішення

Вас лякає те, що колористи можуть помилитися під час підфарбування автомобілю, не вгадавши з відтінком фарби? Постало питання точного комп’ютерного підбору фарб для авто та вибору надійної компанії у Львові, яка зробить це якісно? Досвідчені спеціалісти «Автоальянс» Ю.Р.К. знають головні тонкощі малярної справи та мають кілька порад щодо вибору автомобільних фарб від майстерні з конкурентними цінами.

Якщо естетичний вигляд вашого автомобіля має для вас велике значення і ви не плануєте повністю перефарбовувати машину, то ідеальним варіантом буде скористатися послугами сервісу Ю.Р.К. та довіритися кваліфікованим колористам. Професійний підбір фарби гарантує бездоганний зовнішній вигляд ваших автомобілів. 

Аерозольні фарби для авто Glasurit та Mobihel – європейська якість

Відновлюваний ремонт авто не має створювати враження залатування окремих ділянок. Тому головним завдання наших малярів є підібрати максимально ідентичний колір. У своїй роботі досвідчені спеціалісти торгово-сервісного центру Ю.Р.А. «Автоальянс» використовують лише професійні системи підбору автомобільних фарб відомих світових брендів: Glasurit (Німеччина) та Mobihel (Словенія).

Компанія може дозволити собі підбір фарби для авто, тому що має відповідне точне обладнання та досвідчений персонал.

Звісно, можна знайти місце та виконавця, що запропонує підбір автомобільних фарб для авто за дешевою ціною. Але тут вже слід замислитися над тим, за рахунок чого це досягається: неякісна продукція, неточне застаріле обладнання чи фахівець без досвіду? Не економте гроші на комп’ютерний підбір фарб – це високотехнологічна процедура. Найстрашніше, коли через погано підготовлену поверхню або через неправильно дібрані матеріали за пів року фарба починає сходити з кузова. А таке трапляється, на жаль, доволі часто. 

Алгоритм підбору фарби для авто

Результат фарбування автомобілів залежить від належного виконання кожного етапу: підбору кольору, підготовки поверхні, нанесення фарби та полірування. Увесь цикл фарбувальних робіт можна замовити у Львові в сервісі Автоальянс. Етапи підбору:

    • беремо зразок фарби кузова;

    • визначаємося авто з Європи чи Азії, бо тут мають місце різні системи підбору;

    • колорист, користуючись готовою формулою, розробляє первинний варіант фарби;

    • тестуємо зразок, розпилюючи на тестову поверхню – металеву пластину, та чекаємо повного висихання і порівнюємо з оригіналом;

    • коригуємо, за потреби, відтінок та знов тестуємо його;

    • переходимо до найвідповідальнішого моменту – власне фарбування.

На сьогодні комп’ютерний підбір фарб є найефективнішим способом. Саме завдяки застосуванню методу комп'ютерного аналізу різниця між пофарбованими в різні часи деталями буде непомітною. І не має значення якого року випуску ваш транспортний засіб.

Комп'ютерний підбір фарби для авто Львів: переваги

Самостійне підфарбовування деталі вирізнятиметься на загальному фоні. Головне: в Автоальянс Ю.Р.К. працюють кваліфіковані люди, а комп’ютер – лише інструмент в їх руках. Що ви маєте, коли обираєте підбір фарби для авто Львів? З чорнил одного пігменту отримуємо емаль, що 100% підходить для конкретного транспортного засобу. А ще «5 плюсів»:

    1. Відсутність ризику людської помилки: комп’ютер не робить помилок.

    2. При незначних дефектах відсутня необхідність повного фарбування.

    3. Не потрібен демонтаж частини кузова, що підлягає фарбуванню.

    4. Можливість повторного використання підібраних колірних параметрів.

    5. Зберігається «рідне» покриття заводу-виробника авто.

Центр малярно-кузовного ремонту вже 25 років віддано працює для клієнтів. Цікавить ціна на підбір фарби для авто? Замовляйте зворотний зв’язок на сайті urk.ua, заповнивши просту форму, та очікуйте дзвінка від менеджера задля уточнення усіх деталей. Колористи чекають на вас: ваші позитивні відгуки – наша репутація!

Лабораторія Автоальянс здійснює підбір краски для авто та колорування (тонування) фарб провідних торгових марок Glasurit та Mobihel. Фахівці на комп’ютері професійно підберуть потрібний колір якісної фарби, що забезпечить довговічність покриття і його привабливу структуру.

Чому слід замовити підбір автомобільної фарби по вул. Зелена, 105?

Мало в кого у гаражі знайдеться спеціально відведене місце для фарбування. Автосервіс Ю.Р.К у м. Львів обладнаний чистим просторим боксом для фарбування автомобілів. А під рукою колористів завжди знаходиться необхідне обладнання. Переваги замовлення послуг по фарбуванню в нас:

    • ми досконало вивчили та перевірили на практиці передові схеми комп’ютерного підбору фарб: володіємо тисячами формул красок та в найкоротші терміни підберемо точний відтінок для ідеального покриття;

    • використовуємо лише якісні фарби, перевірені роками;

    • досвідчені колористи тестують фарбу та лише після повного «попадання в колір» переходять до власне фарбування;

    • маємо сучасне високоточне обладнання: комп’ютер с тисячами формул та таблицями компонентів базових кольорів; якісні професійні інструменти;

    • маємо зручну фарбувальну камеру з гарним освітленням;

    • індивідуальний підхід до кожного клієнта та кожного транспортного засобу;

    • найкраще співвідношення ціна/якість.

Подати заявку на підбір фарби для авто у Львові ви можете прямо зараз на сайті urk.ua. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами задля уточнення усіх деталей замовлення та запропонують зручний час для візиту в автосервіс Ю.Р.К. Автоальянс. На сайті можна ознайомитися з переліком послуг по фарбуванню автомобілів: від комп’ютерного підбору аерозольних фарб у Львові до безпосереднього процесу фарбування окремого елемента або цілого авто.

Ми пишаємося своїми роботами. Довіра наших клієнтів перевірена часом. Станьте одним з наших постійних клієнтів, замовляйте підбір фарб по вул. Зелена, 105 – і отримуйте гарантію якості. 

Автомобіль, за яким стежить його власник, завжди виглядає ефектно: довірте нам підбір краски для авто на комп’ютері й ваш транспортний засіб завжди матиме ідеальний колір та дзеркальний блиск.

Наше точне попадання у відтінок – гарантія того, що ви не попадаєте на гроші!


📝