Записатись на шиномонтаж

Ми зателефонуємо Вам після оформлення заявки

Якісний шиномонтаж – запорука вашої безпеки

Вирішили привести свої колеса до ладу? Турбує питання сезонної зміни гуми? А можливо ваш автомобіль має ознаки несправності чи просто потрібно відремонтувати старі шини? Якщо ви звикли отримувати лише найкраще, замовляйте шиномонтаж у Львові від команди професіоналів Ю.Р.К. Автоальянс – лише якісні послуги за конкурентними цінами! В основі нашого успіху довіра клієнтів, перевірена часом!

Кваліфіковані спеціалісти з усією відповідальністю ставляться до роботи та якісно виконають усі процеси шиномонтажу, застосовуючи передові знання, дотримуючись необхідних технологій та використовуючи новітнє обладнання. 

Невід’ємною та головною умовою проведення шиномонтажу є балансування коліс. Рекомендовано раз на сезон обов’язково проводити цю процедуру, а, за умови активного використання транспортного засобу частіше: після проїзду кожних 5000 км. Як відомо, від балансування залежить подальший комфорт та безпека під час пересування автошляхами. Дізнавайтеся про ціни шиномонтажу та записуйтеся на сезонну зміну шин заздалегідь за номером телефону (032)2418290, щоб уникнути довгих черг.

Не зволікайте, «перезувайтеся» вчасно в Автоальянс Ю.Р.К.: не допускайте вилітання зимових шин через тертя об вже теплий асфальт та не ризикуйте взимку, коли їздите на літній гумі. Один день на зимовій гумі навесні прирівнюється до двох тижнів їзди взимку.

Професійний шиномонтаж у м. Львів: послуги

Якісний сервіс та конкурентні ціни – головні критерії вибору компаній з надання послуг по ремонту автомобілівМобільний шиномонтаж  Автоальянс Ю.Р.К. піклується про свою репутацію, тому вже не перший рік є лідером в сегменті автосервісу у Львові і пропонує якнайкраще виконання будь-якої роботи. Обслуговуючи своє авто у нас, ви точно можете бути впевнені в тому, що у вас є гарантія якості. У нас можна замовити такі послуги шиномонтажу :

 • Балансування коліс та підкачування шин.
 • Зняття, встановлення та заміну коліс або пошкоджених шин.
 • «Перезування» авто: сезонну зміну шин.
 • Бортування чи розбортування.
 • Фарбування.
 • Очищення дисків від іржі чи бруду, слідів бітуму, нальоту від дорожніх реагентів.
 • Мийку коліс, полірування дисків.
 • Вулканізацію.
 • Ремонт дисків.
 • Захисну обробку гуми та інші види робіт.

Якщо ви маєте потребу в будь-якій послузі, прямо зараз записуйтеся на шиномонтаж Львів на сайті Ю.Р.К. Автоальянс і переконайтеся в професіоналізмі спеціалістів, які ніколи не підводять клієнтів. Для цього на сайті необхідно заповнити просту форму, вказавши лише ім’я та номер телефону. Наші менеджери найближчим часом зв’яжуться з вами та нададуть вичерпну консультацію з усіх ваших питань. Ми працюємо для вас цілодобово. Наш сервіс – ваш спокій!

Чому саме шиномонтаж від торгово-сервісного центру Автоальянс Ю.Р.К. ?

Наслідки неправильної заміни шин можуть привести до фінансових витрат через обірвану шпильку або  відірване на швидкості колесо

Довірте свої колеса професіоналам шиномонтажу у Львові по вулиці Зелена, 105 – і спіть спокійно. Наші цінності, яких дотримується кожен член команди: якість обслуговування, повага до клієнтів та довіра. Які переваги ви маєте:

 • Сучасне обладнання, за допомогою якого досвідчені спеціалісти виконають якісний монтаж або демонтаж колес легкових автомобілів, не пошкодивши дисків чи гуми. Авто піднімаємо за чітко встановлені місця за допомогою сучасних підіймачів та знаємо всі властивості    матеріалів та запасних частин, з якими працюємо.
 • Висококваліфіковані монтажники – дружній колектив професіоналів своєї справи зі спільними ідеями та цілями, завжди точно    проконсультують та нададуть послугу на найвищому рівні.
 •  Ми цінуємо ваш вибір та час, тому роботу виконуємо швидко та у чітко встановлені строки. Ми готові перекласти відповідальність за ваш комфорт на дорозі на свої професійні плечі.    
 • Ми дотримуємося повного технологічного циклу процесу шиномонтажу навіть у «гарячий сезон», коли черги біля сервісу неминучі.
 • Чітке дотримання техніки безпеки та санітарних  норм і правил: заміна масла в домкратах та підіймачах, регулярне калібрування  балансувальних верстатів, зливання конденсату з компресорів.
 • Ми прагнемо завжди бути кращими: постійно підтримуємо контакт з водіями, обмінюємося досвідом та займаємося підвищенням власної кваліфікації, опановуючи новітнє обладнання та вивчаючи сучасні   техніки в автосервісі.
 • В нас найкраще співвідношення ціна/якість!
 • Ми працюємо на результат і маємо безліч позитивних відгуків. Хто замовив шиномонтаж в нас хоча б раз, назавжди стає нашим відданим клієнтом.

Добре та спокійно спить той, в кого є номер телефону ЮРК Автоальянс. Наша якість – ваша впевненість у завтрашньому дні та безпека на автошляхах! 

Три золоті правила шиномонтажу:

Ніколи не економте на балансуванні. Систематично проводьте роботи по балансуванню, щоб запобігти швидкому зносу деталей підвіски та стиранню протектора. Краще зупинити вибір на компаніях, для яких шиномонтаж – профільна робота. Охайність та чистота робочих цехів, дотримання норм правильного зберігання коліс – стоячи – з метою запобіганню їх деформації.

 1. Не ігноруйте будь-якого, навіть незначного, проколу шин. Одразу залатайте дірку. Це продовжить період експлуатації гуми.
 2.  Не довіряйте шиномонтажні роботи сумнівним сервісам, адже правильність балансування по вул. Зеленій у Львові гарантує збільшення прохідності шин.
 3. Слідкуйте за правильністю накачування шин: щоб тиск в шинах відрізнявся від рекомендованого хоча б на 0.5 атм, що позитивно вплине на збільшення періоду їх експлуатації. У перекачаних колесах стирається середина протектора, а у не докачаних – зношуються бічні частини.

Переконайтеся на власному досвіді у дотриманні цих правил представниками сервісу Автоальянс Ю.Р.К. Дотримуючись усіх порад та обравши в якості сервісу у Львові монтаж на Зеленій – ви впевнено дивитиметеся в майбутнє! Завжди раді співпраці та сподіваємося бачити вас серед своїх постійних клієнтів!

Належний догляд за станом коліс з командою професіоналів Автоальянс Ю.Р.К. забезпечить вам хороше зчеплення з дорогою та ідеальну маневреність.

📝