Послуги по кузовному ремонту

      Цех кузовного ремонту ТзОВ “Ю.Р.К.” пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з відновлювального ремонту різного ступеня складності всіх марок автомобілів.

      Для ремонту використовується сучасне обладнання, що дозволяє проводити відновлення кузова та його складових частин з будь-яким ступенем пошкодження.

      Використання кваліфікованими майстрами якісних матеріалів дає можливість проводити складні малярні роботи включаючи повне фарбування кузова автомобіля.

      На підприємстві здійснюється калькуляція вартості ушкоджень в системі Audatex.

      ТзОВ “Ю.Р.К.” має укладені угоди та співпрацює з лідерами ринку страхових послуг для проведення ремонту транспортних засобів за договорами КАСКО та автоцивілки.

      Окрім того, ми пропонуємо своїм клієнтам цілий ряд додаткових послуг, таких, як заміна автоскла, ремонт пластикових елементів, вирівнювання вм'ятин на кузові автомобіля без фарбування за технологією PDR, передпродажна підготовка, хімчистка салону та полірування Вашого авто.

 

 

Послуга Вартість, грн.
Полірування кузова автомобіля Від 3500,00
Хімчистка салону Від 2500,00
Передпродажна підготовка автомобіля Від 5500,00
Полірування фар Від 500,00
Заміна вітрового скла Від 1400,00
Заміна заднього скла Від 1400,00
Заміна бокового скла Від 750,00
Заміна пошкоджених елементів автомобіля Від 750,00
Рихтування пошкоджених елементів Від 800,00
Ремонт бампера та інших пластикових елементів Від 400,00
Огляд автомобіля після ДТП із складанням калькуляції вартості ремонту Від 800,00

Записатися на ремонт(огляд): https://urk.ua/zapis-na-remont

Кузовний ремонт Renault

Шукаєте, де зробити ремонт кузова автомобіля? Спеціалісти сервісного центру ТзОВ Ю.Р.К. Автоальянс допоможуть провести кузовний ремонт рено та повернути гарний зовнішній вигляд вашому автомобілю.

Кожен автовласник хвилюється про стан свого залізного коня. Сучасне авто – це складний та точний механізм. Кузов – одна з найуразливіших частин автомобіля. Тому якісний кузовний ремонт – це запорука тривалої експлуатації і, головне, вашої безпеки. Звичайно, невелика подряпина не впливає на функціональність Рено, але значно погіршує його зовнішній вигляд. Існує багато факторів, що здатні погіршити стан кузова: механічні пошкодження, кислотні грунти, погодні умови тощо. Тому слід постійно слідкувати за належним зовнішнім виглядом автомобіля.

 Подбайте про кузовний ремонт Renault у Львові, замовляйте повний спектр комплексного обслуговування автомобілів «від А до Я» від офіційного дилера французького концерну Renault. 

Коли потрібен кузовний ремонт

Не секрет, що найбільше пошкоджень автомобілю завдають дтп. Інколи машина на стільки пошкоджена, що ремонтом лише кузова не обійтися. В такому разі потрібен ремонт двигуна, фарбування або повна заміна запасних частин. 

Якщо ви помітили іржу на кузові авто, це виклик № 1 – потрібно терміново відвідати сервісний центр, провести обстеження та ремонт кузова авто. В іншому випадку процес гниття автомобіля буде набирати обертів. На початковому етапі корозійного процесу ситуацію ще можна виправити, надалі ж ремонт кузов не матиме сенсу.

Також без кузовного ремонту не обійтися в разі пошкодження лакофарбового покриття. Адже воно виконує не лише декоративну функцію, а й захищає автомобіль від подальшого впливу зовнішніх факторів. У разі пошкодження лакофарбового покриття потрібен не лише ремонт кузова, але і його фарбування.

Тож, зберігайте гарний вигляд свого Рено, скористайтеся послугами досвідчених майстрів своєї справи у Львові  – і життя вашого автомобіля триватиме довше.

Професійні кузовні роботи від майстрів своєї справи

Вчасно виправлена маленька подряпина здатна подовжити початковий вигляд Рено. До ваших послуг наступні кузовні роботи різного ступня складності від Ю.Р.К.:

 • складання калькуляції повного відновлення кузова;
 • повне відновлення геометрії кузова автомобіля;
 • усунення вм’ятин без фарбування;
 • локальне фарбування: проводиться максимально точний підбір відтінків фарби, фарбування здійснюється шляхом переходу від кольору авто до кольору деталі без створення видимої грані;
 • повне фарбування усієї деталі: колорист здійснює підбір кольору фарби індивідуально, по VIN-коду, враховуючи унікальні кольори та відтінки;
 • зварювальні та ремонтно-рихтувальні роботи будь-якої складності;
 • заміна скла;
 • хімчистка та полірування пошкодженої поверхні є завершальним етапом відновлення зовнішнього вигляду авто. 

На всі види кузовних робіт поширюються гарантійні зобов’язання, відповідно до чинного законодавства України. До речі, рекомендовано полірувати й фари Renault, тому що вони розсіюють світло. 

Тож, завжди є потреба у виборі якісного автосервісу за доступними цінами. СТО Автоальянс – найкращий варіант сервісного центру у Львові.

Сім причин обрати надійний сервіс Ю.Р.К.

Сервісний центр Ю.Р.К. завдяки оптимізації усіх процесів інженерами забезпечує клієнтам належний кузовний ремонт та надійність Рено. Офіційний дилер Renault у Львівській області гарантує якість та безпеку. Чому нам довіряють? Автоальянс пропонує:

 1. Якісне сучасне обладнання та оригінальні запасні частини, що завжди у наявності.
 2. Виконання робіт лише кваліфікованими майстрами та малярами з великим досвідом роботи.
 3. Фахівців, що систематично підвищують свій рівень під час навчання у представників компанії Renault. 
 4. Об’єктивні строки виконання робіт.
 5. Акційні пропозиції та система лояльності – невід’ємна складова нашої політики: ми цінуємо ваш вибір та віддячуємо за це!
 6. Гарантію на послуги та товари, придбані у сервісі.
 7. Конкурентні ціни і жодних «прихованих» платежів. 

Тільки той, хто вчасно проводить кузовний ремонт після будь-якого пошкодження авто, може бути певен в придатності Рено до майбутніх відновлень та розраховувати на його надійність протягом усього терміну експлуатації. 

Ви ще не визначилися з сервісом, якому довірити обслуговування й життя свого автомобіля? Вагаєтеся, якому автосервісу у Львові надати перевагу? Обирайте торгово-сервісний центр «Автоальянс» на Зеленій - це ваш комфорт та практичність! Для нас важливий кожен ваш відгук, ми дбаємо про власну репутацію, а вона працює на нас.

📝