Сервіс Рено Львів

Діагностика ходової 300 грн
Комп'ютерна діагностика 400 грн
Геометрія коліс 400 грн
Шиномонтаж коліс від 540 грн
Заміна мастила та масляного фільтра від 300 грн
Заміна комплектів ременів :  
Logan (бензин) Від 1380 грн
Megane 2 (бензин) Від 1740 грн
Megane 3 (1,5 dci) Від 2040 грн
   
Комлексне ТО автомобіля  :
-діагностика ходової  
-перевірка лампочок  
-заміна мастила та фільтрів з матеріалами
   
Logan/Sandero 1,4 бен від 2850 грн
Logan/Sandero 1,5 dci Від 4300 грн
Megane 2/Scenic 2 1,6 бен Від 3100 грн
Megane 3 1,5 dci Від 4450 грн
Scenic 3 1,5 dci Від 4600 грн

 

 

Запис на СТО: https://bit.ly/3HqZ15x

Найкращий ремонт Renault сервіс у Львові: обирайте якість

Якщо ви приділяєте вашому автомобілю особливу увагу і хочете забезпечити експертний сервіс світового класу, станьте клієнтом офіційного представника Renault у Львові ТзОВ АвтоАльянс «Ю.Р.К.» та збережіть впевненість в надійності улюбленого авто. Пориньте у світ автомобілів Рено з офіційним автосервісом Renault та гарантуйте своєму авто якісне обслуговування. В одному дилерському центрі поєднано продаж автомобілів різних моделей, склад запасних частин та фірмовий сертифікований сервіс.

Транспортний засіб, за станом якого стежить власник, завжди виглядає як новий. 

Рено – один з лідерів автомобільного ринку в Європі

Перше місце в рейтингу продажу легкових та комерційних автомобілів в Україні посідає Рено. Досягнення такого успіху пояснюються безпрограшною стратегією компанії-виробника та рядом переваг:

 • висока якість та технологічна начинка;
 • вища оцінка рівня безпеки та глобальний підхід до функціональності;
 • практичність автомобілі економні в експлуатації та обслуговуванні. Єдине, що вони вимагають від свого власника, це вчасного обслуговування та проведення ТО, а також своєчасної заміни масла, фільтрів та витратних матеріалів ;
 • економне використання пального – правильне рішення розробників;
 • гарна адаптація до різних температурних умов та можливість експлуатації на шляхах з не дуже якісним дорожнім покриттям; 
 • широкий модельний ряд: від недорогих варіантів до автомобілів бізнес-класу та спортивних авто;    
 • екологічність – одна з важливих рис рено: по завершенню терміну експлуатації авто можуть бути перероблені. Вони мітять пластик вторинного виробництва.

Інженери компанії щороку випробовують нові ідеї в дизайні та технологіях і ефективно втілюють їх в життя.

Надійність автомобіля та якість його обслуговування після продажу – головні критерії вибору компанії Renault. Саме це дозволяє виробнику постійно збільшувати обсяги продажу.

Як правильно обрати сервіс у Львові

ТзОВ Автоальянс «Ю.Р.К.» - офіційний дилер Рено з відмінною репутацією в Україні. В основі роботи команди професіоналів лежить концепція 3S: sales, service, stock – продаж автомобілів, оригінальних запасних частин, гарантійне та післягарантійне обслуговування Renault. Клієнти автосалону мають змогу отримати консультацію стосовно будь-якої моделі у кваліфікованих спеціалістів, що пройшли навчання в компанії Рено, а також скористатися послугою тест-драйву та випробувати авто.

Якщо вам потрібна діагностика ходової чи комп’ютерна діагностика, геометрія чи шиномонтаж коліс, заміна мастила чи комплектів ременів, звертайтеся до офіційно дилера рено сервіс у Львові та отримайте послугу за конкурентними цінами. І це далеко не весь спектр послуг, які з усією відповідальністю надає сервіс.

Вигоди від регулярного ТО Renault

Технічне обслуговування автомобіля передбачене виробником транспортного засобу. Це комплекс сервісних операцій, що мають на меті забезпечення справності, надійності, безпечності, комфорту, довготривалої та безперебійної експлуатації авто. 

Навіщо необхідне ТО Рено?

 • природний знос: навіть за умови помірної експлуатації автомобіля: настає час, коли технічний стан рено змінюється не в кращий бік. Причиною тому є постійні вібрації, вплив вологи, перепадів температур, деформація запасних частин внаслідок тертя та  інше.
 • підтримка «нового» виду авто, включаючи ремонті роботи з двигуном та кузовом;
 • усунення проблем, що виникли з частинами рено;
 • підтримка оптимального стану в складних умовах використання;
 • гарантія збереження комфорту водія та пасажирів.

Послуги СТО renault на Зеленій

За регламентом ТО передбачено два види послуг сто renault:

 1. заміна «витратних матеріалів»: масло для двигуна, рідина чи деталі для трансмісії, масляний чи повітряний фільтри мотора, фільтр салону авто, свічки, паливний  фільтр, рідина для гідропідсилювача керма, автошини, компоненти гальмівної системи та ін. Тривалість та надійність використання авто в першу чергу залежать від вчасної та відповідальної заміни усіх витратних запасних частин та матеріалів. Зловживання цим призводить    до потреби у капітальному більш затратному ремонті, а також створює    загрозу виникнення аварійних ситуацій на автошляхах. Вчасна заміна запасних частин та витратних матеріалів в  автосервісі renault у Львові допоможе зекономити ваші кошти та час. 
 2. Контроль та огляд стану всіх елементів авто, вузлів та агрегатів, що впливають на безпечне пересування транспортного засобу. Роботи проводяться, відповідно до заявлених компанією Рено в Україні вимог щодо огляду та перевірки стану авто: діагностика ходової, перевірка    елементів гальмівної системи та лампочок, підвіски, рульового управління, трансмісії та ін. 

Обидва види послуг тісно пов’язані між собою. Зазвичай об’єм роботи, які проводить офіційний післягарантійний сервіс рено, та їх періодичність залежать від пробігу автомобілів, від умов їх експлуатації та часу, коли проводилася остання діагностика. Строки проведення ТО вказуються в сервісних книжках renault.  

Пам’ятайте: лише комплексне технічне обслуговування, якість якого гарантує офіційний сервіс renault у Львові ТзОВ Автоальянс «Ю.Р.К.», збереже ваш автомобіль в належному стані. Записуйтеся на сто зараз і отримуйте якісно весь спектр регламентних робіт, передбачених заводом-виробником.

Чому обирають renault сервіс Львів Зелена?

Автосервіс надає всі види ремонтних робіт та технічного обслуговування авто рено різних вікових груп. Переваги:

 • професіоналізм сервісменів, що постійно підвищують свою кваліфікацію в навчальних центрах у сервіс renault  – гарантія швидкого та якісного обслуговування й ремонту;
 • використання виключно оригінальних запасних частин та надання на них гарантії. На якість ТО, без сумніву, впливає використання оригінальних з/ч та рідин, рекомендованих заводом-виробником;
 • наявність сучасного високоточного обладнання, що дозволяє виявити всі несправності;
 • гарантія якості;
 • просторий та чистий цех для авто та комфортна зона відпочинку для його власника;
 • післягарантійне обслуговування;
 • повний комплекс перевірки та ТО;
 • зручне місце розташування у Львові;
 • прозора цінова політика без прихованих та несподіваних витрат: спеціалісти без нав’язування запропонують варіанти діагностичних та ремонтних робіт –  вибір завжди залишається за вами.

Подати заявку та записатися на сто renault ви можете прямо зараз на сайті urk.ua. Для цього вам потрібно заповнити просту форму, вказавши ім’я та номер телефону, і чекати дзвінка від менеджера з метою уточнення всієї інформації та узгодження зручного часу для візиту у рено сервіс Львів Зелена, 105. Також на сайті у вас є можливість попередньо ознайомитися з переліком послуг та цінами на них, і заповнити заявку легкових автомобілів renault на сервіс та ремонт.

Наш якісний сервіс сьогодні – ваша впевненість на автошляхах завтра та завжди. Довірте обслуговування улюбленого Renault компанії Автоальянс Ю.Р.К. у Львові на Зеленій – дайте зелене світло вашому авто! Залиште заявку менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

📝