Послуги по акумуляторах

Торгово-сервісний центр "Автоальянс-Ю.Р.К." пропонує клієнтам вигідні умови придбання і обслуговування акумуляторів у Львові, а саме:

 1. Кваліфікований підбір акумулятора, який підходить саме до Вашого авто.
 2. Знижка при здачі старого акумулятора.                 
 3. Безкоштовна діагностика Вашого  акумулятора.
 4. Безкоштовне встановлення та підключення нового акумулятора, перевірка електрообладнання(генератор,струм споживання , стартер).
 5. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

т.: 0 800 300 884  (дзвінки безкоштовні)

Обрати акумулятор: https://urk.ua/shop-categories/akumulyatori

       

Виїзний сервіс з перевірки та заміни акумуляторної батареї

У випадку необхідності АвтоАльянс-Ю.Р.К. надає послугу виїзного сервісу авто акумуляторів.

У послугу входить:

 • попередня консультація спеціаліста по підбору нового акумулятора
 • діагностика старого акумулятора
 • допомога при запуску ( прикурювання)
 • встановлення підмінного акумулятора
 • продажа нової батареї
 • заміна і підключення нової батареї

(складна заміна, з демонтажем блоку запобіжників , сидінь чи бамперів на виїзді не відбувається)


Вартість послуги:


Виїзд спеціаліста в межах Львова (кільцева дорога) 35грн/1км (мінімум 200 грн) звичайний,+ 200 грн за терміновість

Замовлення послуги за тел.: 0 800 300 884 (дзвінки безкоштовні)

Послуга надається з 9:00 до 17:00 або за домовленістю 

Як підібрати акумулятор за маркою автомобіля чи мотоцикла?

Ви переймаєтеся питанням правильного підбору акумулятора по марці авто? Звикли користуватися послугами перевірених компаній та шукаєте у Львові торгово-сервісний центр, в якому можна за доступною ціною купити та замінити акумулятор? Тоді радимо скористатися послугами досвідчених майстрів своєї справи компанії «Автоальянс» Ю.Р.К.

Акумулятор – один з головних агрегатів транспортного засобу: чи то автомобіля, чи то мотоцикла. Необхідність купити акумулятор в Україні виникає у власників легкових, вантажних авто, спецтехніки, комерційного транспорту чи мотоциклів не залежно від пори року. Батарея здатна  виконувати свої функції в досить жорстких умовах. 

Три головні функції АКБ:

 1. Виробляє необхідну для запуску мотора енергію.
 2. Забезпечує електричним струмом усі прилади авто за умови виключеного мотора: датчики, системи освітлення, сигналізації, навігації, клімат-контроль.
 3. За умови недостатньої потужності двигуна надає додаткову енергію.

Поради по підбору АКБ онлайн

Для того, щоб правильно вибрати АКБ необхідно знати основні характеристики, що відрізняють кожну конкретну модель. Доцільно підбирати батарею за маркою авто, моделлю, об’ємом, типом двигуна та іншими характеристиками. Консультанти АвтоАльянс завжди порадять підбір АКБ онлайн: який за ємністю АКБ краще обрати саме для вашого транспортного засобу, враховуючи рекомендації виробника авто. Вона вимірюється в Ампер-годинах та обов’язково вказана на кожному пристрої. Тут власнику авто слід визначитися чи йому вистачить підбір акумулятора стандартної ємності, чи слід купити пристрій більш потужний, щоб постачати електроенергію додатковим приладам. Недостатня ємність не задовольнить авто в необхідній енергії та призведе до збоїв в його експлуатації. 

Потрібно врахувати й те, що за умови виникнення неполадок генератора, акумулятор повинен мати певний резерв, щоб прилади та двигун могли безперебійно функціонувати. 

Неабияке значення має розташування клем. Слід визначитися з полярністю, яка може бути прямою (+ зліва) або зворотною (+ справа). При онлайн підборі акумулятора за авто полярність має повністю відповідати вимогам заводів-виробників. Тільки в такому разі власнику авто не потрібно буде вносити зміни в проводку задля подовження проводів.

В каталозі АКБ, розміщеному на сайті urk.ua, слід звернути увагу на габарити акумулятора: ширину, висоту та довжину, адже він має чітко стати в спеціально відведене місце в авто. А будь-яке відхилення від розмірів: чи то надмірне затискання, чи то «тряска» під час руху машини, матимуть негативний вплив на батарею та, як наслідок, сприятимуть швидкому її зношуванню.

Підбір акумулятора по марці авто, мотоцикла у Львові

Однією з головних особливостей АКБ є відмінності у корпусі: в азійських автомобілів (китайських, корейських, японських та деяких американських) клеми виступають над кришкою корпусу і є вищими, ніж у європейських акумуляторів. І навпаки у європейських авто клеми заглиблені в кришку і нижчі від азійських АКБ.

Переглядаючи каталог Автоальянс Ю.Р.К., можна обрати наступні акумулятори:

 • із системою start-stop;
 • для європейських автомобілів;
 • для азійських автомобілів;
 • для вантажних авто;
 • для мотоциклів;
 • стаціонарні акумулятори.

Система старт-стоп вимикає двигун під час простою авто, що економить пальне та зменшує рівень шуму. Це своєрідна автоматична система зупинки/запуску двигуна. Враховуючи постійні вмик/вимик звичайні АКБ швидко зношуються. Тому Автоальянс рекомендує купити спеціальне джерело електричного струму, в основі розробки якого лежить технологія AGM. Як показує досвід, строк експлуатації гелевої AGM-батареї у два-три рази більший, якщо порівнювати з якісною звичайною кальцієвою батареєю. Переваги AGM: висока продуктивність АКБ та високий пусковий струм. А це головне, що запобігає передчасному виходу з ладу агрегату! Але старт-стоп система не працюватиме, якщо заряд батареї буде низьким, про що сповістить спеціальний датчик. Тому зрозуміло, чому підбір акумулятора, саме якісного, такий важливий. 

Коли проводите підбір акумулятора по марці авто, Львів радить звертати увагу на поради компанії-виробника транспортного засобу та прислухатися до досвіду команди професіоналів Автоальянс Ю.Р.К.

Безкоштовно підібрати акумулятор в інтернет-магазині Ю.Р.К. «Автоальянс»

Акумуляторний магазин налічує сотні видів батарей, асортимент який постійно поновлюється та поповнюється. Купити їх ви можете дуже легко, не витрачаючи на це багато часу. Для вашої зручності представлений каталог з досить детальним описом характеристик кожної моделі.

Бренди АКБ, що себе зарекомендували: Varta, XFORSE, Mutlu, Banner, Exide, Inci Aku, Tab, Topla, Fire Ball, Klema, Oberon, G-Pard, Tenax, Ventura, MOTO.

Діапазони ємностей: 35-45 Ah, 45-55 Ah, 55-66 Ah, 70-80 Ah, 80-90 Ah, 95-105 Ah, 105-110 Ah, 132-145 Ah, 80-200 Ah, 220-240 Ah.

За більш детальною консультацією звертайтеся до представників Ю.Р.К., вони з легкістю порадять необхідний саме вам АКБ, який за лічені секунди заводитиме ваш двигун.

На нашому сайті дуже легко підібрати акумулятор саме для вашої марки машини. Для цього розроблено зручний фільтр, куди потрібно ввести тип акумулятора, конкретну ємність або діапазон ємностей, силу пускового струму та обрати марку АКБ. Безкоштовно підібрати акумулятор ви можете в будь-який зручний для вас час в інтернет-каталозі на сайті компанії Автоальянс Ю.Р.К. Ми організовуємо оперативну та швидку доставку по всій Україні: у Київ та обласні центри країни будь-яким зручним для вас способом.  

Оформити замовлення можна просто зараз на сайті, заповнивши просту форму. Досвідчені менеджери найближчим часом зв’яжуться з вами для уточнення усіх деталей замовлення. 

Ми працюємо для вас, пишаємося якістю своєї продукції та послуг і цінуємо ваші відгуки!

Підбір АКБ онлайн

Залежно від типу та від виробника: Varta чи Inci Aku, XFORSE чи Ventura акумулятори мають технічні відмінності, але в цілому їх принцип роботи однаковий: конструкція батареї містить електроди, які розділені сепараторами та розміщені в замкненій ємності, заповненій рідким або гелеподібним електролітом. 

Завдяки правильно підібраному акумулятору на просторах сайту urk.ua автомобіліст може продовжувати рух навіть за умови пошкодження генератора. Усі АКБ виготовлені з надійних міцних матеріалів, враховуючи передові технології.

Поради для збільшення ресурсу АКБ від виробників усіх марок авто:

    • правильно підібрати акумулятор по марці авто;

    • надійно закріпити АКБ в сервісному центрі;

    • полюсні виводи періодично очищувати від окисів;

    • пуск карбюраторного двигуна має проводитися не більше 5-10 секунд, а наступний запуск можна провести лише за хвилину;

    • якнайшвидше заряджати акумуляторну батарею, що не містить потрібного для запуску заряду;

    • у зимовий час батарею корисно заряджати теплом від двигуна, для цього частину радіатора з боку АКБ доцільно прикрити від потоку холодного повітря.

Якщо вирішили купити акумулятор, пам’ятайте про придбання зарядного пристрою для нього. Без нього не обійтися в зимовий час або коли АКБ розряджена  після довгого простою машини. Підбираючи авто акумулятор в компанії «Автоальянс» Ю.Р.К. за ціною, доступною кожному автомобілісту, ви також отримаєте гарантію на агрегат від виробника.

Акумулятори від Автоальянс Ю.Р.К. – це надійне серце вашого автомобіля та мотоцикла.


📝