Одне миттєве сканування Renault - безліч переваг надовго

Виявили нетипові звуки чи неполадки в роботі авто? Не потрібно самостійно встановлювати “діагноз” Renault. Слід якнайшвидше провести комп’ютерну діагностику автомобіля щоби уникнути розвитку запущених проблем у перспективі. Спеціалісти компанії ТзОВ “Ю.Р.К. Автоальянс” у Львові мають усе необхідне обладнання для точного виявлення проблем. Сканер Renault Сan Clip - найкращий вибір, перевірений часом.

Сканування матиме 100% ефективність за умови його проведення виключно професіоналами. В автосервісі Рено Ю.Р.К. конкурентні ціни не лише на діагностику Рено у Львові, а й на обслуговування. Ми піклуємося про авто кожного клієнта, постійно моніторимо цінову політику конкурентів та пропонуємо найсучасніші послуги, використовуючи найточніше обладнання.

Компанія ТзОВ “Ю.Р.К.” - офіційний дилер Рено у Львівській області, пропонує діагностику авто “від А до Я” за допомогою сканера Renault Сan Clip. Дилерський прилад має бездоганний досвід в усуненні поломок, пов’язаних зі специфічністю діагностичних протоколів Renault. Одна з основних переваг діагностики за допомогою Renault Сan Clip - це підтримка останньої повнофункціональної версії програми та усіх майбутніх оновлень.

Функції Renault Сan Clip - безліч можливостей

Сan Clip проводить глибоку діагностику авто. Це один з найсучасніших та найточніших приладів. Ви маєте можливість:

 • провести всебічну діагностику авто концерну Рено: систем бортової електроніки;

 • виявити всі можливі недоліки та помилки й вчасно їх усунути;

 • виявити помилки перепрограмування, що проводилося раніше;

Діагностичний сканер застосовується до усіх без винятку автомобілів рено. Сan Clip проводить наступні операції:

 • по він коду перевіряє усю інформацію про авто: пробіг, обслуговування, правдивість інформації;

 • стирання кодів помилок;

 • адаптації рено;

 • автоматичне тестування стану усіх систем авто;

 • програмування електронних блоків управління, перепрограмування модулей;

 • підтримка протоколу CAN;

 • аналіз роботи датчиків у режимі реального часу - live дата;

 • доступ до технічної документації;

 • OBD тести та вимір фізичних параметрів тощо.

Хочете отримати якісне обслуговування? Скористайтеся послугою Ю.Р.К. Автоальянсу - лідера у Львові у сфері діагностики та ремонту Renault. Ваш рено отримає справжню турботу та віддячить вам за своєчасне виявлення неполадок.

Комп’ютерна діагностика Рено: поради власникам авто

Кожен відповідальний автовласник має дотримуватися наступних правил:

 1. Проводити перевірку авто як мінімум раз на рік.

 2. Завітати у сервісний центр перед кожною тривалою подорожжю та переконатися у відсутності збоїв систем.

 3. Проводити комп’ютерну діагностику за появи перших ознак неполадок та перед проведенням планового ремонту вузлів щоби оцінити його вплив на інші вузли та системи.

 4. Сканувати авто перед продажем та після придбання рено з пробігом.

Повна комп’ютерна діагностика авто в сервісному центрі Рено у Львові, що проводиться сертифікованими спеціалістами компанії Ю.Р.К. Автоальянс - гарантія точного сканування вашого автомобіля по він коду. Процедура триває максимум пів години, й за цей час ви отримаєте повну інформацію про стан авто, а також рекомендації щодо усунення неполадок. За необхідності ви зможете перепрограмувати електронну систему рено.

Діагностичний інтерфейс Renault Сan Clip

Останнім часом спостерігається тенденція до управління вузлами та агрегатами авто за допомогою електроніки. Це, звичайно, ускладнює роботу автомеханіків, але спрощує пошук істинних проблем авто.

Прилад Кен Кліп сканує автомобілі французької марки Рено з 1990 року й дотепер. Завдяки інноваційному інтерфейсу він чітко зчитує показники датчиків та помилки, зафіксовані в бортовому комп’ютері. З ним можливо перекодувати блоки керування під час зміни коробки передач, активувати бортовий комп’ютер та налаштувати його, змінити мову, перекодувати форсунки тощо.

Комп’ютерна діагностика приладом Renault Сan Clip від спеціалістів Ю.Р.К. Автоальянсу продовжить ресурс вашого авто й зекономить ваші кошти на ремонті.

📝