Діагностика кузова авто

Потрібна професійна діагностика кузова автомобіля? Виникли проблеми з розвал сходженням? Шукаєте, де якісно та за доступними цінами провести найбільш точне та об’єктивне обстеження Renault? Довірте цю справу СТО «Автоальянс Ю.Р.К.» у Львові – і отримайте сервіс на європейському рівні. Фахівці автосервісу якісно та в найкоротші строки проведуть обстеження автомобіля на предмет наявності тріщин, корозії чи слідів ремонту. 

Компанія Ю.Р.К. – офіційний дилер Рено у Львівській області. Спеціалісти використовують інноваційне обладнання та вимірювальні прилади. 

Кузовні роботи – одні з найдорожчих в ремонті авто. Адже замінити будь-який агрегат в Рено реально і просто, а от чи можливо замінити весь кузов? Ні! Саме тому слід ретельно перевірити кузов та ЛКП автомобіля, особливо перед придбанням нового транспортного засобу. 

Перевірка кузова автомобіля: для чого?

Кожен турботливий автовласник слідкує за належним станом свого авто. Кузов – один із найвразливіших «органів» будь-якого транспортного засобу. Справний кузов надійно захищає внутрішні механізми від пошкодження, а також турбується про безпеку водія й пасажирів. Досить часто безвідповідальні водії лише зовні «підправляють» подряпини авто перед його продажем. А зовсім не регулюють геометрію коліс. А таке авто аж ніяк не може їздити 100% рівно, що є небезпечним для життя водія та пасажирів.

Геометрія кузова авто може вийти з ладу не лише внаслідок ДТП. Під час руху авто елементи кузова деформуються та зазнають постійних змін. Усі агрегати авто взаємопов’язані. Тому діагностика кузова потрібна навіть «наймолодшому» транспортному засобу.

Перевірка корпусу лакоміром – дуже корисна послуга, що дає можливість зрозуміти товщину нанесених фарб та лаків. Її слід проводити як після придбання нового авто, так і після купівлі авто з пробігом. А ще це незамінна процедура для відновлення авто після дорожньо-транспортних пригод.

Ознаки необхідності перевірки кузова авто

Перевірка стану кузова здійснюється за рахунок оцінки його загального стану, вимірювання розташування коліс та перевірки геометрії кузова на підставі аналізу його контрольних точок. Діагностика має бути невідкладно проведена у разі, коли:

  • проблеми з розвал сходженням;
  • авто почало вести вбік під час гальмування;
  • ви відчуваєте проблеми з заносами під час руху авто через ями, залізничні переїзди тощо.

Досвідчені майстри сервісу Рено Автоальянс у Львові проведуть ретельну діагностику геометрії кузова авто любої складності, використовуючи точні пристрої. Ми допоможемо оцінити стан кузова авто, сліди ударів, цілісність лакофарбового покриття, порушення геометрії, зварювальні шви тощо.

Етапи діагностики кузова

Процедура перевірки корпусу автомобіля включає наступні моменти:

  1. Огляд днища (швів, місць кріплень).
  2. Аналіз стану лакофарбового покриття (спеціалісти точно встановлять чи ремонтувався раніше кузов чи підфарбовувалися деталі і чи є деформації). Лакомір чітко визначає шар нанесеної фарби та її стан.
  3. Діагностика геометрії короба з метою встановлення фактів ДТП та аналізу загального стану короба.

Перед тим, як ремонтувати кузов після ДТП, слід провести ряд перевірок, навіть, якщо пошкодження, зробивши візуальний огляд, здаються незначними. Спочатку слід оглянути кузов біля місць кріплення агрегатів та зон зварювання з метою виявлення пошкоджень, утворених внаслідок деформації. Потім рекомендовано порівняти лінійні розміри. Порівняння симетрії дозволить зрозуміти рівень деформації. І наостанок перевірити геометричні розміри ходової частини. Так спеціалісти Ю.Р.К. допоможуть зрозуміти, як вплине пошкодження кузова на роботу інших важливих органів авто.

Діагностика кузова Renault у Львові

Діагностика від Ю.Р.К – це першокласний сервіс та якісне обстеження в найкоротші строки й за доступними цінами. Це саме те, що вам потрібно! До ваших послуг перевірка лакоміром недорого. ТзОВ Автоальянс «Ю.Р.К.» цінує вибір кожного клієнта й пропонує:

  • Якісну та швидку діагностику за конкурентними цінами.
  • Систему лояльності та знижок для постійних клієнтів сервісу.
  • Широкий спектр послуг з обслуговування авто французької марки Renault.

Використання передового діагностичного обладнання дозволяє нашим фахівцям точно виявляти неполадки й приховані дефекти.

Якісно, швидко та вчасно – це все про Автоальянс. 

Пам’ятайте! Попередня діагностика кузова авто перед його придбанням дає змогу переконатися в правильному виборі та зекономити кошти й час на майбутніх ремонтах, а також знизити ціну авто під час його купівлі.

📝