Підбір акумулятора: основні принципи

 

Компанія «Ю.Р.К.»  має досвід на ринку акумуляторів більше 25-ти років.

Ділимося з вами простими, але  актуальними та важливими порадами щодо підбору акумуляторів.

Система старт-стоп

Система старт-стоп означає, що автомобіль під час повної зупинки, наприклад, на світлофорі глохне, а при відпусканні гальм він знову заводиться.

Ця система у більшості сучасних автомобілів.

Якщо у вашому авто батарея з системою старт-стоп, то потрібно придбати акумулятор EFB або AGM (гель). Звичайний акумулятор не здатний витримати таку інтенсивну експлуатацію та вийде з ладу за короткий термін. 


Країна походження автомобіля

Якщо це Європа, США чи СНД,  то ймовірніше на ваше авто потрібно  звичайний «європейський» акумулятор. Основна особливість - клеми акумулятора знаходяться на рівні корпуса (не виступають над ним).

Якщо ж ваш автомобіль з Кореї,  Японії чи Китаю, то у 99% на автомобіль  встановлювлюють акумулятор т.з. азіатського типу( клеми виступають над корпусом).

Місце розміщення батареї

Якщо акумулятор стоїть у салоні авто - це обов'язково має бути акумулятор, що не має  доступу до електроліту (не обслуговуваний).

Окрім того, залежно від місця розташування, може змінюватися його висота.  Деякі автомобільні марки потребують батареї нижчої висоти за стандартні,  наприклад: VW, AUDI, подекуди FORD

 

 

 

Тип палива.

На авто з дизельними двигунами ставлять  акумулятор наступний за розміром у порівнянні з бензиновим. Наприклад, на Mercedes 2.0/ бензин ставлять  батарею 60-65 а/г з пусковим струмом 580-640А, тоді як на 2.0/дизель  обов’язково 72-78а/г з пусковим струмом 680-750А.

Термін експлуатації авто та кількість електроспоживачів у  автомобілі.

Залежно від цього можна вибрати акумуляторну батарею по вартості бренду. Наприклад, дешевшого, але якісного українського, турецького чи польського, виробника  або дорожчого європейського ТОП- бренду.  

Не залежно від вашого вибору, у кожній з цінових категорій, у нас представлено декілька варіантів, що оптимально підійдуть вашим вимогам.


    Зазначимо, що у кожному з пунктів є багато нюансів. Вибір акумулятора, на відміну від інших запчастин, часто досить важко вирішити за допомогою заводського каталога. Для Вашої зручності, у нашому інтернет-магазині, ми розділили  акумулятори за параметрами пошуку: тип, ємність, пусковий струм, бренд...

 Ви можете самотнійно зорієнтуватись в асортименті, обрати і замовити товар онлайн: https://urk.ua/shop-categories/akumulyatori

Або звернутися до наших кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть Вам уникнути помилок,  зекономлять час і гроші.

Замовити консультацію: https://urk.ua/konsultaciya-po-akumulyatoram

Або звертайтеся за телефоном чи пишіть на viber: 067-986-42-20

📝