Послуги СТО для Renault

Сучасне авто – це складний та точний механізм. А якісний сервіс – це запорука його бездоганної функціональності, тривалої експлуатації та, головне, вашої безпеки. Конструктори транспортних засобів постійно удосконалюють автомобілі: вони стають більш витривалими та швидкими, комфортними та безпечними. А це, у свою чергу, ставить виклики перед спеціалістами, що їх обслуговують та проводять сервісне обслуговування Рено Львів.

Полагодити автоматичну коробку передач чи налаштувати бортовий комп’ютер, вчасно побачити негаразди та ліквідувати їх далеко не кожному під силу. Тому завжди є потреба у виборі якісного автосервісу за доступними цінами у Львові.

Ви власник Renault: коли потрібен візит в автосервіс?

Попри те, що ви стали власником новенького автомобіля, свій перший візит з метою отримання конструктивних консультацій досвідчених спеціалістів «Автоальянсу» варто нанести одразу після його придбання. Так ви переконаєтеся у відсутності дрібних несправностей та недоліків автомобіля. Також матимете можливість налаштувати розвал-сходження або замінити покришки тощо.

А якщо ваш Рено – досвідчений авто, потреба у співпраці з розумними автомеханіками зростає в декілька разів. Регулярне технічне обслуговування Рено допоможе зберегти початкові характеристики авто максимально довго та насолоджуватися його експлуатацією аж до природного зносу транспортного засобу.

Чому обирають Автоальянс ЮРК?

Ми пропонуємо повний спектр комплексного обслуговування автомобілів «від А до Я». Ви можете замовити механічний та електротехнічний ремонти авто.

Якщо ви помітили дивну «поведінку» улюбленця-автомобіля, радимо скористатися послугами професійних автомеханіків. Погіршення динамічних показників чи поява нехарактерних звуків, зростання витрат пального чи мастила – перші дзвоники, що сигналізують близький візит до сервісного центру.

Акційні пропозиції та система лояльності – невід’ємна складова нашої політики. Ми цінуємо ваш вибір та всіляко віддячуємо за це! Для нас важливий кожен ваш відгук, ми дбаємо про власну репутацію – вона працює на нас.

Довірте обслуговування улюбленого автомобіля автосервісу «Автоальянс» у Львові по вулиці Зелена, 105 та почувайтеся захищеними на автошляхах.

Знак якості – торгово-сервісний центр у Львові на Зеленій

Серед сотень компаній, що займаються ремонтом автомобілів, лише 10% належить офіційним дилерам. Автоальянс «Ю.Р.К.» - офіційний представник Рено у Львівській області. Це говорить багато про що: якість, повага та довіра – головні принципи команди професіоналів, що віддано тут працюють. Переваги:

 1. Наші спеціалісти постійно проходять навчання у представників компанії Renault і мають відповідні сертифікати.

 2. Якісне технічне обладнання та завжди у наявності оригінальні запасні частини.

 3. Сервісний центр охайний, а зона очікування – комфортна: усе для задоволення потреб кожного клієнта.

 4. Наявність гарантійних зобов’язань на послуги та товари.

 5. Прозора цінова політика: ніяких прихованих платежів. Вам завжди запропонують альтернативний варіант – вибір залишається за вами.

До ваших послуг наступні види робіт

Від слюсарних робіт до ремонту агрегатів, від усунення неполадок систем до електрики. А ще:

 • Комп’ютерна діагностика та діагностика ходової частини.

 • Діагностика трансмісії, системи керування або комплексна діагностика авто.

 • Шиномонтаж та геометрія коліс.

 • Ремонт та обслуговування трансмісії та двигуна.

 • Технічне обслуговування: заміна мастила, фільтрів, комплектів ременів тощо.

 • Розвал-сходження та виправлення геометрії підвіски.

 • Налаштування системи охолодження, опалення.

 • Електрика та інші види індивідуальних робіт.

Ми звикли довіряти електроніці власне життя та життя свого автомобіля. Лише той, хто вчасно проводить технічний огляд та встановлює точний «діагноз» авто, може зберігати впевненість у власній безпеці та безпеці пасажирів, що прямують в Рено.

Якщо ви й досі стоїте на роздоріжжі й вагаєтеся якому автосервісу у Львові надати перевагу, обирайте торгово-сервісний центр «Автоальянс» - це європейська якість та надійний партнер.

Один раз і назавжди – це про сервісний центр Renault Львів на Зеленій. Сучасним автомобілям Renault – сучасний та якісний автосервіс «Автоальянс»: обирайте найкраще!

Як записатись на СТО Рено у Львові?

Достатньо подати заявку на сторінці https://urk.ua/zapis-na-sto

Або позвонити по номеру 097-717-97-36

📝