Шини для легкових авто у Львові

Шини для легкових авто у Львові – перевірена якість

Завдання вибору шин – одне з найвідповідальніших серед автомобілістів. Сучасні виробники пропонують безліч варіантів покришок. Але як же правильно та максимально вигідно їх обрати? І, головне, якому автомагазину та сервісу довірити обслуговування улюбленого авто?

Пропонуємо ознайомитися з основними правилами вибору покришок.

При виборі шин, окрім основних параметрів, таких як висота, ширина та діаметр, слід звертати увагу на індекс навантаження – максимально можливе навантаження та індекс швидкості – максимально можливу швидкість, які обов’язково вказує виробник протекторів.

Головні особливості шин для легкових авто: допомога у виборі

Розрізняють 3 типи шин: літні, зимові та всесезонні.

Літні (температура від + 5 і вище) мають менш виразний малюнок протектора: як правило незначна кількість ламелей та невеликі заглибини. Літня гума має володіти відмінними зчіпними та гальмівними характеристиками аби водій безпечно почувався як на сухому, так і на мокрому асфальті. На якість шин впливає склад гуми та конструкція покришки.

З автошинами японського експерта Bridgestone ви почуватиметеся на всі 100% влітку: вони мають високі аквадренажні показники. Шини отримали всесвітнє визнання за свою керованість на сухому й мокрому покритті та зарекомендували себе як збалансовані й здатні забезпечити короткий гальмівний шлях і високий рівень щеплення.

Зимові (температура -7 та нижче) - шиповані та мають глибший протектор. Під дією низьких температур шини нагріваються та стають еластичними, що дозволяє мати відмінне зчеплення з дорогою. Зимова резина служить довше автовласнику, ніж літня. Так японські шини TOYO OBSERVE GSi-6, створені зі спеціального складу гумової суміші, мають оптимальне зчеплення на зимових покриттях. Розробники додали до складу протектора подрібнений волоський горіх! А це забезпечує ефект «антиковзання» на льоду.

Всесезонні (від -5 до +7) значно поступаються якістю гумі для конкретних сезонів. Для доріг України вони не практичні, тому що їх не можна використовувати в більшому діапазоні характерних для нашої країни температур.

З переліком найпопулярніших у Львові моделей шин для легкових авто ви можете ознайомитися в каталозі на сайті офіційного дилера Renault – компанії Автоальянс «Ю.Р.К.», що має у своєму складі торгово-сервісний центр «Автоальянс».

Правила експлуатації шин для легкових Львів

Неправильно встановлені чи зіпсовані шини можуть призвести до створення небезпечної ситуації на автошляхах. Слід дотримуватися наступних правил:

Обирайте шини з урахуванням місцевості, де вони будуть використовуватися. З огляду на специфіку доріг України, що взимку є занадто слизькими або мокрими, слід звернути увагу на гуму, що забезпечує максимальне щеплення та добре очищається від бруду й снігу.

 • Встановлювати однакову гуму чітко на вісь в автомобілях з повним приводом;
 • Балансувати колеса разом з гумою та регулярно перевіряти тиск в шинах;
 • Періодично міняти місцями покришки;
 • Обслуговувати авто в спеціалізованих сервісних центрах;
 • Дотримуватися правил дорожнього руху.

Зараз відповідальні виробники використовують спеціальні суміші з метою захисту шин та пластичності їх до перепадів температур. За умови розумної експлуатації шин, можна продовжити їх життя не на один сезон.

Найвигідніші ціни шин на легкові авто в «Автоальянс» Ю.Р.К.

Купити шини зимові чи літні у м. Львів можна вигідно в магазині Автоальянс на Зеленій.

Серед популярних запитів наших постійних клієнтів гума Premiorri та ORIUM, KUMHO та TOYO, NEXEN та LASSA, Bridgestone та COOPER, FULDA та Good Year, KLEBER та інші – залишається лише обрати та звернутися в салон.

Не економте на шинах та не витрачайте більше. Знайомтеся з пропозиціями виробників та цінами на товар і записуйтеся на консультацію чи сезонну зміну протектора.

Чому нас обирають у Львові

Купуйте найкраще, замінити шини для легкового авто у Львові вигідно в торгово-сервісному центрі Ю.Р.К. «Автоальянс». Хто нас обирає, отримує наступні переваги:

 • привітні та досвідчені консультанти нададуть грамотні поради й допоможуть підібрати гуму до легкового чи легковантажного авто;
 • гарантія якості, підтверджена сертифікатами виробників;
 • великий вибір шин постійно в наявності;
 • онлайн-замовлення шин економить ваш час;
 • зручний фільтр на сайті дозволяє сортувати товари за сезонністю, діаметром, профілем, шириною та країною-виробником.
 • визнана якість протектора від провідних постачальників;
 • ми організовуємо миттєву обробку замовлень та швидку доставку по всій країні поштовим перевізником;
 • ми дбаємо про свою репутацію, тому маємо лише позитивні відгуки;
 • будь-яка форма оплати: готівковий та безготівковий розрахунок;
 • прозора цінова політика: найкраща ціни та якість у Львові.

Товар в інтернет-магазині Автоальянс Ю.Р.К. постійно оновлюється. Тут ви знайдете все: від найсучасніших моделей шин до вживаного протектора. Вживана гума в багатьох випадках не поступається якістю новій, а ціну має значно нижчу. Такому протектору досить часто надають перевагу автовласники.

Не зволікайте, звертайтеся до спеціалістів Автоальянс Ю.Р.К. та перевзувайтеся вчасно. Купуйте високотехнологічні шини та почувайтеся безпечно на шляхах України й світу.

📝